Sadarbība ar LA BIOSTHETIQUE

 

Piedāvājam iespēju kļūt par sadarbības partneri un savā ikdienas darbā izmantot profesionālo kosmētiku LA BIOSTHETIQUE. Šī luksusa klases kosmētika ir piemēroti tiem skaistuma kopšanas saloniem, kuri zin savu vērtību un vēlas saviem klientiem piedāvāt augstākos pakalpojumus.

Zīmols LA BIOSTHETIQUE piedāvā plašu sortimenta klāstu – produktus sejai, ķermenim, matiem, kā arī profesionālās matu krāsas, peroksīdus un visu nepieciešamo ik dienas darbam skaistuma kopšanas salonā.

Vēlamies uzsvērt LA BIOSTHETIQUE profesionālās krāsas pozitīvās īpašības:

 1. LA BIOSTHETIQUE krāsai ir viszemākais amonjaka saturs starp visu profesionālo krāsu klāsta. Tas nozīmē – mazāk ķīmijas.
 2. Aktīvās sastāvdaļas, piemēram, kokosriekstu eļļa, alveja un kumelīte, apvienotas, lai radītu pēc iespējas saudzējošākus rezultātus, izmantojot visaugstākās iespējamās zinātniskās metodes, kas ir unikālas!
 3. Jaunā Micro-Pigment tehnoloģija nodrošina  iespaidīgus krāsu rezultātus, pateicoties daudz mazākai krāsu molekulai.
 4. LA BIOSTHTIQUE matu krāsu nozarē ir vienīgā krāsa, kas nodrošina maigu un ilgstošu rezultātu, vienlaikus dziedējot matu struktūru.
 5. Pateicoties plašam krāsu klāstam var iegūt neierobežotu krāsu gammu.

REZULTĀTS:

 • Ilgstoša krāsas noturība.
 • Orģināli krāsu toņi.
 • Maigs un nomierinošs pret galvas ādu.
 • Stiprina matu struktūru.
 • Izcils spīdums un krāsu spožums.
 • Zems amonjaka saturs. 
 • Liels daudzums tīru, dabīgu sastāvdaļu – aminoskābes un E vitamīns no kokosriekstu eļļas.

Ja vēlies sadarboties, savā ikdienas darbā izmantot un piedāvāt klientiem pašu labāko, raksti uz info@lesalonriga.lv vai zvani pa tālruni: +37125411126 un mēs pastāstīsim par visiem bonusiem, ko LA BIOSTHETIQUE spēj piedāvāt!

PROTECTION CHEVEUX COMPLEXE

PROTECTION CHEVEUX COMPLEXE ir jauna dimensija matu kosmētikā. Īsts sasniegums pētniecībā un attīstībā no La Biosthétique: Revolucionāro aktīvo sastāvdaļa komplekss aizsargā, rekonstruē matus no ārpuses un iekšpuses, laikā, kad mati tiek pakļauti krāsošanai. Matu struktūra ilgstoši tiek atjaunota un tie atgūst savu dabisko skaistumu.

Balinātājiem, krāsām un peroksīdiem ir viena kopīga iezīme: lai sasniegtu noturīgus rezultātus, noteiktai struktūrai matā ir jābūt bojātam. Balinātājs sadala dabisko matu krāsu, vienlaikus radot jaunu pigmentu. Tīkls, kurā ir iestrādāts keratīns, mata vissvarīgākais elements, no ikdienas apkārtējiem apdraudējumiem (taisnošanas, fēnošanas, nekvalitatīvu kosmētikas līdzekļu lietošana) rodas pārtraukumi atsevišķās mata daļās, kas padara matus trauslākus un vājākus.

PCC inovatīvā formula tika izveidota, lai novērstu tieši šo blakus efektu. Tagad tas padara neiespējamo iespējamu,koncentrētais molekulārais aizsardzības komplekss aizpilda nepilnības mata tīkla iekšpusē, kas pazīstams kā sēra obligācijas, apstrādes laikā balinātāju un krāsu papildina ar keratīna kapsulu, kas aizpilda pātraukumus matu struktūrā.

Šis kompleks sastāv no 3 daļām.
Kapsulas, spreja un maskas, kas tiek lietots salonā procedūras laikā, kā arī maska un sprejs ikdienas lietošanai mājas apstākļos.

Rezultāts:

•Ievērojami samazina matu lūšanu;
•Izturīgāki mati;
•Aizsargā un atjauno molekulāro matu struktūru no iekšienes;
•Par 20% maigāki, zīdaināki mati;
•Veselīgi un dabiski skaisti mati;
•Sniedz apjomu un mitrina;

Ja arī Tu vēlies padarīt matus izturīgākus un maigākus, pieraksties procedūrai vai iegādājies savu komplektiņu ikdienas lietošanai!

Aizsardzība pret karstumu

Kā aizsargāt matus no karstuma bojājumiem?

Ekstremāli liels karstums bojā matu kutikulu. Daži veidošanas instrumenti, piemēram, loku šķēres vai taisnošanas gludeklis var sasniegt temperatūru līdz 230 grādiem. Rezultāts bez aizsardzības un, ja to izmanto nepareizi: mati ir izžuvuši, izskatās trausli, sliktākajā gadījumā mati vienkārši nolūst. Bet šim nav jābūt ikdienas scenārijam Jūsu matu veidošanas laikā. LA BIOSTHETIQUE iesaka dažādus produktus, lai aizsargātu matus no bojājumiem.