jaunumi

Sadarbība ar LA BIOSTHETIQUE

July 13, 2017

 

Piedāvājam iespēju kļūt par sadarbības partneri un savā ikdienas darbā izmantot profesionālo kosmētiku LA BIOSTHETIQUE. Šī luksusa klases kosmētika ir piemēroti tiem skaistuma kopšanas saloniem, kuri zin savu vērtību un vēlas saviem klientiem piedāvāt augstākos pakalpojumus.

Zīmols LA BIOSTHETIQUE piedāvā plašu sortimenta klāstu – produktus sejai, ķermenim, matiem, kā arī profesionālās matu krāsas, peroksīdus un visu nepieciešamo ik dienas darbam skaistuma kopšanas salonā.

Vēlamies uzsvērt LA BIOSTHETIQUE profesionālās krāsas pozitīvās īpašības:

 1. LA BIOSTHETIQUE krāsai ir viszemākais amonjaka saturs starp visu profesionālo krāsu klāsta. Tas nozīmē – mazāk ķīmijas.
 2. Aktīvās sastāvdaļas, piemēram, kokosriekstu eļļa, alveja un kumelīte, apvienotas, lai radītu pēc iespējas saudzējošākus rezultātus, izmantojot visaugstākās iespējamās zinātniskās metodes, kas ir unikālas!
 3. Jaunā Micro-Pigment tehnoloģija nodrošina  iespaidīgus krāsu rezultātus, pateicoties daudz mazākai krāsu molekulai.
 4. LA BIOSTHTIQUE matu krāsu nozarē ir vienīgā krāsa, kas nodrošina maigu un ilgstošu rezultātu, vienlaikus dziedējot matu struktūru.
 5. Pateicoties plašam krāsu klāstam var iegūt neierobežotu krāsu gammu.

REZULTĀTS:

 • Ilgstoša krāsas noturība.
 • Orģināli krāsu toņi.
 • Maigs un nomierinošs pret galvas ādu.
 • Stiprina matu struktūru.
 • Izcils spīdums un krāsu spožums.
 • Zems amonjaka saturs. 
 • Liels daudzums tīru, dabīgu sastāvdaļu – aminoskābes un E vitamīns no kokosriekstu eļļas.

Ja vēlies sadarboties, savā ikdienas darbā izmantot un piedāvāt klientiem pašu labāko, raksti uz info@lesalonriga.lv vai zvani pa tālruni: +37125411126 un mēs pastāstīsim par visiem bonusiem, ko LA BIOSTHETIQUE spēj piedāvāt!

No Comments

Post a Comment