jaunumi

PROTECTION CHEVEUX COMPLEXE

June 26, 2017

PROTECTION CHEVEUX COMPLEXE ir jauna dimensija matu kosmētikā. Īsts sasniegums pētniecībā un attīstībā no La Biosthétique: Revolucionāro aktīvo sastāvdaļa komplekss aizsargā, rekonstruē matus no ārpuses un iekšpuses, laikā, kad mati tiek pakļauti krāsošanai. Matu struktūra ilgstoši tiek atjaunota un tie atgūst savu dabisko skaistumu.

Balinātājiem, krāsām un peroksīdiem ir viena kopīga iezīme: lai sasniegtu noturīgus rezultātus, noteiktai struktūrai matā ir jābūt bojātam. Balinātājs sadala dabisko matu krāsu, vienlaikus radot jaunu pigmentu. Tīkls, kurā ir iestrādāts keratīns, mata vissvarīgākais elements, no ikdienas apkārtējiem apdraudējumiem (taisnošanas, fēnošanas, nekvalitatīvu kosmētikas līdzekļu lietošana) rodas pārtraukumi atsevišķās mata daļās, kas padara matus trauslākus un vājākus.

PCC inovatīvā formula tika izveidota, lai novērstu tieši šo blakus efektu. Tagad tas padara neiespējamo iespējamu,koncentrētais molekulārais aizsardzības komplekss aizpilda nepilnības mata tīkla iekšpusē, kas pazīstams kā sēra obligācijas, apstrādes laikā balinātāju un krāsu papildina ar keratīna kapsulu, kas aizpilda pātraukumus matu struktūrā.

Šis kompleks sastāv no 3 daļām.
Kapsulas, spreja un maskas, kas tiek lietots salonā procedūras laikā, kā arī maska un sprejs ikdienas lietošanai mājas apstākļos.

Rezultāts:

•Ievērojami samazina matu lūšanu;
•Izturīgāki mati;
•Aizsargā un atjauno molekulāro matu struktūru no iekšienes;
•Par 20% maigāki, zīdaināki mati;
•Veselīgi un dabiski skaisti mati;
•Sniedz apjomu un mitrina;

Ja arī Tu vēlies padarīt matus izturīgākus un maigākus, pieraksties procedūrai vai iegādājies savu komplektiņu ikdienas lietošanai!

No Comments

Post a Comment